Training voor Bedrijven en Overheid

Stress (is) de baas

De deelnemers krijgen inzichten en handvatten aangereikt waarmee zij in de dagdagelijkse praktijk hun stress op een positieve manier kunnen beïnvloeden.

Tijdsinvestering

2 dagdelen

Kosten

€800 per dagdeel*

Locatie

Op locatie MAAD of incompany

*BTW vrijgesteld | Excl. locatie

Stress (is) de baas in deoverheid & profit sector

We love stress, the spice of life! 

Het zet je op scherp als het moet, maakt je slimmer, alerter en sneller.Maar het kan soms ook heel vervelend zijn….. Meestal is dit het geval als het langer duurt of de situatie heel intens is. Wil jij weten wat stress met jou en de ander doet en hoe je hiermee kan omgaan? Wat triggert ons als mens en hoe krijgen we meer controle over onze eigen stress? Dan is deze module echt iets voor jou!

Aanmelden

Wat tof dat je je wilt aanmelden voor een van onze trainingen. Na het invullen van dit formulier nemen we z.s.m contact met je op om een afspraak te plannen. 

Ik wil een offerte op MAAD

Wil je een training of coaching op MAAD? Wij bespreken graag de mogelijkheden. 

Vul dan dit formulier in en we nemen binnen twee werkdagen contact met je op.